ARS POETICA: Puškinův památník 2022

1. 2. 2022

Vážení a milí,

jménem Katedry ruského jazyka a literatury na PdF MU a Ruského centra v Brně si Vás dovolujeme pozvat na 56. ročník regionálního kola soutěžní přehlídky ARS POETICA – Puškinův památník.

Festival proběhne dle aktuálních vládních opatření. Pokud to situace dovolí, sejdeme se v sobotu 2. dubna 2022 v prostorách Pedagogické fakulty MU, Poříčí 9. Při nepříznivém vývoji pandemie bude festival přesunut do on-line formátu.

Budeme Vás s předstihem informovat.

Podmínky zůstávají skoro stejné, v případě on-line konání festivalu však místo vystoupení na fakultě účastníci nahrají video o max. velikosti 500 MB, které nám spolu s přihláškou pošlou na naši e-mailovou adresu.

Pozvánku v češtině, všechny podrobné informace (AP – Pokyny, Doplňující informace k pokynům) a Přihlášku naleznete dole pod příspěvkem. Dokumentům prosím věnujte pozornost.

Do 1. 3. 2021 prosíme o zprávu, ve které předběžně potvrdíte účast v letošním ročníku (stačí napsat e-mail, že se plánujete zúčastnit), v jaké oblasti se chystáte soutěžit + počet účastníků.

Závaznou přihlášku pak prosím pošlete do 20. 3. 2022. Pokud bude festival probíhat on-line, prosíme o dodání videa společně s přihláškou.

Přihlášky, prosím, posílejte na adresu paní sekretářky Heleny Rytířové.

Na adresu Ruského centra odešlete, prosím, kopii přihlášky.

Odkaz na událost na FB Ruského centra: https://www.facebook.com/events/892189661419075

Na stejné adresy se také neváhejte obracet se všemi dotazy.

Těšíme se na Vás a Vaše vystoupení!

Se srdečným pozdravem

Členové KRJaL a RC