Webinář s ruskou univerzitou

11. 10. 2021

Webinář s ruskou univerzitou

Vážené studentky, vážení studenti,

srdečně vás zveme na webinář o interkulturní komunikaci, který se bude konat online (ZOOM) ve čtvrtek 14. října 2021 (14:00–15:00) ve spolupráci s Uljanovskou státní pedagogickou univerzitou (Ruská federace) na téma „Stereotypy o Rusku a svátky v ČR a RF“.

Účastníci webináře (studenti Masarykovy univerzity a studenti Uljanovské státní pedagogické univerzity) budou diskutovat ve třech „break-out-rooms“ (německá, anglická a ruská sekce).

Budeme rády, pokud si v případě zájmu připravíte krátkou mini-prezentaci (2 slajdy, v němčině, angličtině nebo ruštině dle sekce, kterou si zvolíte).

Prosíme o stručnou zprávu, zda se zúčastníte – ve které sekci, zda s prezentací nebo bez ní – na e-mail (do 13. 10.).

Na viděnou a slyšenou se těší
Monika Ševečková a Jekatěrina Mikešová
E: seveckova@sci.muni.cz