TBS Group – nabídka odborné praxe

5. 11. 2019

Milí studenti, rádi bychom Vás upozornili na možnost spolupráce se společností TBS group, s. r. o.

V TBS pracujeme s mladými rusky mluvícími lidmi, kteří mají zájem o studium na českých vysokých školách. Našim klientům pomáháme získat potřebná oprávnění a dokumenty k pobývání a studiu v Česku, zprostředkováváme jim ubytování a výuku češtiny, poskytujeme poradenství při výběru vysoké školy a mnoho dalších služeb. Důležitou součástí práce v TBS je také vytváření obsahu na webové stránky a sociální sítě а také pořádání seminářů, výletů a dalších akcí, které našim klientům usnadňují adaptaci v Česku.

Do čeho se můžete zapojit?
• Pořádání seminářů a konverzačního klubu
• Pochůzky s klienty (školy, úřady, lékaři, notáři apod.)
• Vytváření obsahu na web a sociální sítě
• Vytváření kulturního programu pro klienty (poznávání Brna, výlety mimo město, vytváření přehledů o zajímavých kulturních akcích)
• Administrativní úkoly spojené s chodem naší kanceláře

Co Vám práce u nás přinese?
• Trénink mluvené i psané ruštiny při komunikaci s rodilými mluvčími
• Cenné zkušenosti v oblasti kontaktu cizinců s úřady, školami, a jinými institucemi
• Vzájemné kulturní obohacení Vás i našich klientů
Splnění povinné praxe skutečně smysluplnou prací v oboru (praxe není finančně ohodnocena)

Koho hledáme?
Jsi spolehlivý? Domluvíš se rusky a zvládneš napsat v ruštině jednoduchý e-mail? Pracuješ rád s mladými lidmi? Pak hledáme právě Tebe!
Pokud do toho chceš jít s námi, ozvi se na mail@tbs-group.cz.
Více informací o tom, co děláme, naleznete na: https://study.tbs-group.cz/