Přihláška na bezplatné školení tlumočníků ruštiny

28. 3. 2017

Vážení uchazeči o získání tlumočnického certifikátu v rámci projektu Vítejte v ČR, v první řadě bychom vám rádi poděkovali za zájem o naše školení tlumočníků. Kurzy Vítejte v ČR pro nově příchozí cizince z třetích zemí jsou financovány Ministerstvem vnitra a nezisková organizace Slovo 21 je nyní pořádá už pátým rokem. Kurzy v českém jazyce přednáší certifikovaní lektoři a naši vyškolení tlumočníci je následně konsekutivně tlumočí do jednoho z 8 pracovních jazyků.

V současné době potřebujeme rozšířit náš tlumočnický tým a to kvůli velkému nárůstu počtu pořádaných kurzů.

Více o projektu Vítejte v ČR se můžete dozvědět na našem facebookovém profilu www.facebook.com/vitejtevcr, anebo na webu www.vitejtevcr.cz

Školení tlumočníků proběhne ve Skautském institutu na adrese Staroměstské náměstí 4/1, Praha 1.

POZOR! Pro účast na bezplatném školení tlumočníků musíte předložit alespoň jeden z následujících dokladů (seřazeny dle váhy):

•  Potvrzení o členství v profesní organizací sdružující tlumočníky a překladatele (např. JTP, KST, ASKOT apod.)
  • Vysokoškolský diplom v oboru translatologie, filologie, lingvistika apod.
  • Potvrzení o studiu na vysoké škole v oboru translatologie, filologie, lingvistika apod.
  • Certifikát lektora kurzů Vítejte v ČR
  • Písemné doporučení od minimálně dvou certifikovaných tlumočníků kurzů Vítejte v ČR
  • Osvědčení o znalosti cizího jazyka na úrovni min. C1 CEFR
  • Jiný doklad potvrzující jazykovou a odbornou kvalifikaci (musí schválit organizátoři školení)

Počet míst je omezený: 20 účastníků pro ruštinu a 10 pro španělštinu.

Pokud máte zájem zúčastnit se celodenního školení tlumočníků ruského a španělského jazyka v termínu 9.–11. června 2017 a zároveň splňujete vstupní podmínky, vyplňte prosíme formulář uvedený zde (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdvbYxz2XvlKYf05K6SvaJI8JU9Sz_tH8MZmGzWaS1qKv0dUQ/viewform?c=0&w=1) a my vás následně budeme kontaktovat ohledně dalšího postupu.

Těšíme se na budoucí spolupráci v rámci projektu Vítejte v ČR.

Filip Davydov
Slovo 21, z.s.