Kurzy pro překladatele

2. 5. 2018

Milé kolegyně, milí kolegové,

mun|def academy vás srdečně zve na své brněnské kurzy pro adepty překladatelství i aktivní překladatele všech úrovní pokročilosti.

Již tento pátek, 4. 5. se na Business Clubu pro překladatele budeme věnovat marketingu překladatelských služeb. Ukážeme vám, jaké způsoby propagace mohou nastartovat vaši úspěšnou kariéru překladatele na volné noze, zrevidujeme vaše životopisy a představíme vám relevantní platformy, na kterých má smysl inzerovat. To vše výhradně na základě vlastních praktických zkušeností.

Dne 18. 5. potom pořádáme začátečnický kurz na práci s nejrozšířenějším CAT nástrojem SDL Trados Studio. Také tento kurz jsme pojali ryze prakticky a kromě věcí běžných pro softwarová školení v něm budeme překládat a analyzovat přeložené texty. Cílem kurzu je nejen představit vám užitečné funkce CAT nástrojů, ale otevřít vám cestu především na agenturní překladatelský trh, kde se práce překladatelům bez CAT nástrojů již téměř nezadává.

Další informace a registrační formulář najdete na webu nebo na facebookové stránce Mundef Academy.

Protože jsme na vaší katedře měli před časem možnost přednášet, nabízíme vám oba kurzy za sníženou cenu uvedenou v přiloženém letáku. V případě registrace prosím uveďte do poznámky nejen název kurzu, na který se hlásíte, ale také slevový kód FFMU. Registrace na páteční Business Club pro překladatele probíhá do půlnoci z 3. na 4. 5.

Těšíme se na vás!