Certifikované testování z ruštiny

5. 4. 2017

Ruský kulturně osvětový spolek na Moravě, z. s., a Státní ústav Ruského jazyka / Institut Puškina (Moskva) uspořádají certifikované testování z ruského jazyka. Akci provádí docenti SÚRJ, autoři této testové metody Tatiana Korepanová a Alexander Paškov. Testování je vhodné pro učitele, studenty oboru RJ a jiné zájemce a poskytuje po jeho ukončení možnost dostat certifikát úrovně B2 (Russian for everyday communication. Vantage level) nebo C1 (Russian for everyday communication. Competent user). Testování bude probíhat dne 27. dubna 2017 v 10 hodin na adrese Křenová 67 v Brně. V rámce Dne ruského jazyka se koná seminář ruského jazyka (zdarma) v 14.00 hod. Srdečně zveme všechny k účasti. Finanční podmínky pro testovaní jsou k dispozici zde. Bližší informace poskytne Ljubov Vondroušková.