Brigáda pro absolventy

11. 5. 2017

Jazyková škola Association, hledá kolegu na pozici Sales Manager s aktivní ruštinou

Máte rádi cestování? Slova jako спасибо, a образование Vám nejsou cizí? Pak si zkuste práci v naší jazykové škole a poznejte kus světa!

Naše škola se zabývá výukou českého jazyka a přípravou na přijímací zkoušky pro studenty ze zemí východní Evropy a střední Asie.

A vzhledem k tomu, že každý rok podstatně rosteme, hledáme nové kolegy, kteří budou mít chuť poznat nové země a nové lidi a využijí příležitostí, které jim práce u nás nabízí.

Informace o naší škole si můžete projít na naší stránce www.oca-praga.cz, nebo na našich sociálních sítích.

Hledáme jak mladé absolventy/studenty, kteří toho ještě nemají tolik za sebou, ale i zkušené sales managery, kteří už ví, jak ze zákazníka udělat stálého klienta.

No a nebojte se, nejde o nějakou aktivní akvizici klientů po telefonu. Spolupracujeme s mnohými partnery po celém SNS, kteří velkou část práce odvedou za Vás.

No a jak že samotná práce vypadá?

Přes týden budete komunikovat s našimi partnery a některými klienty a budete odpovídat na otázky, které mají před samotným příjezdem do České republiky. Občas ukážete nějakému našemu klientovi naší školu a dáte si s nimi kafe. V létě budete pomáhat na našem letním táboře pro mladé studenty (13-17 let) a přes školní rok přijde ta správná zábava - pracovní cesty, na kterých se zúčastníte různých vzdělávacích veletrhů a výstav a občas se zastavíte v nějaké škole udělat prezentaci pro místní žáky.

Požadujeme:

Ruštinu na úrovni B2 a vyšší

Komunikativnost

Schopnost prezentovat

Nebát se vystupovat před publikem

Ochotu jednou měsíčně (v období od října do května) vyjet na zahraniční cestu (Rusko, Ukrajina, Bělorusko, Azerbajdžán, Uzbekistán, Kazachstán, Izrael, apod.)

Základní znalost MS Office

Zájem o moderní marketing výhodou

Znalost angličtiny výhodou

Nabízíme:

Pracovní cesty do zahraničí
Motivující platové ohodnocení, které roste společně s Vašimi schopnostmi
Práce v mladém kolektivu
Částečný homeoffice
Pracovní telefon a počítač
Možnost využití pracovního automobilu
Možnost zapojit se do nových projektů vznikajcích paralelně s naší školou
Kávovar
Skvělý výhled na Prahu z naší střechy

Pokud Vás tento inzerát zaujal, ozvětě se nám a dáme si kafe, sedneme u pohledu na Prahu si promluvíme o tom, proč pracovat právě u nás.

Ozvěte se nám na email darya@oca-praga.cz a určitě se na něčem domluvíme.

PS: ÚS pouze sdílí, pravopisné chyby jsme neopravovali.