17. ročník mezinárodní Konference mladých slavistů

Dovolujeme si Vám touto cestou oznámit, že ve dnech 7. a 8. prosince 2023 se na půdě Filozofické fakulty Univerzity Karlovy uskuteční již 17. ročník mezinárodní Konference mladých slavistů, letos na téma „Fenomén druhořadosti a okrajovosti ve slovanském areálu“.

Konference je určena absolventům bakalářského a magisterského studia, doktorandům a mladým badatelům ve věku do 35 let. Jednacími jazyky konference jsou všechny slovanské jazyky a angličtina.

Termín uzávěrky přihlášek je stanoven na 18. červen 2023. Přihlášky lze podávat pouze elektronicky přes formulář vyvěšený na oficiálním webu konference.

27. 5. 2023