XII. ročník studentské konference Rady pro mezinárodní vztahy, Ústavu mezinárodních vztahů a Prague Security Studies Institute

20. 2. 2019

Zveme Vás na XII. ročník studentské konference Rady pro mezinárodní vztahy, Ústavu mezinárodních vztahů a Prague Security Studies Institute pořádané pod záštitou Ministerstva zahraničních věcí ČR. Konference se uskuteční v pátek 26. dubna 2019 v prostorách Černínského paláce Ministerstva zahraničních věcí ČR. Studenti se mohou zúčastnit soutěže s vlastním příspěvkem týkajícím se balkánských zemí. Konference je otevřena i hostům, kteří nemají zájem prezentovat vlastní práci, ale chtějí se zúčastnit jako posluchači a diskutující.

Předběžný program konference bude brzy zveřejněn na internetových stránkách www.rmv.cz, www.iir.cz a www.pssi.cz.