Informace k státním závěrečným zkouškám a termínům pro odevzdávání závěrečných prací

26. 3. 2020

Informace k státním závěrečným zkouškám a termínům pro odevzdávání závěrečných prací

V návaznosti na přípisy a opatření rektora MU a děkana FF MU vedení Ústavu slavistiky rozhodlo o opatřeních týkajících se termínů odevzdávání závěrečných prací pro studenty slavistických bakalářských a navazujících magisterských oborů, kteří se chystají skládat státní závěrečné zkoušky a obhajovat diplomové práce ve zkouškovém období jaro 2020:

1. Za předpokladu, že to bude obecně umožňovat aktuální epidemiologická situace, bude možné státní závěrečné zkoušky skládat jak koncem června, tak v první polovině září. Přesné termíny státních závěrečných zkoušek budou stanoveny a zveřejněny nejpozději do konce května.

2. Závazné termíny pro odevzdání závěrečných prací (pouze v elektronické formě) se stanovují takto:

– do 20. 5. pro obhajoby v červnu,

– do 31. 7. pro obhajoby v září.

Upřesňující informace budou studentům, kteří mají v období jaro 2020 zapsán předmět Státní závěrečná zkouška bakalářská/magisterská, zasílány podle vývoje situace hromadně elektronickou poštou.

Vedení Ústavu slavistiky FF MU

16. 4. 2020